فروش در اینستاگرام + 5 ویدئوی آموزشی

آخرین به روز رسانی در می 9, 2020 توسط امین قرائی نژاد

خیلی از پیج ها را در بستر اینستاگرام می بینم که برای فروش، خودشان را به آب و آتش می زنند، و دست آخر هم آن فروشی که به دنبالش بودند، نصیبشان نمی شود. فروش در اینستاگرام هم مانند هر چیز دیگری نیازمند آن است که شما با ترفند ها، راز ها و راهکارهایش آشنا باشید.

فروش_در_اینستاگراممن به شما تضمین می دهم که با خواندن این مقاله کلا ذهنیت شما نسبت به فروش در اینستاگرام تغییر خواهد کرد. و با اجرایی کردن این موارد روی پیج اینستاگرام خودتان به راحتی می توانید افزایش فروش خوبی را در اینساگرام تجربه کنید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]حتما 5 ویدئوی آموزشی که در این مقاله در رابطه با افزایش فروش در اینستا آمده است را مشاهده بفرمایید.[/box]

آموزش فروش در اینستاگرام

این سوال که چطور در اینستاگرام بفروشیم؟ سوال و دغدغه خیلی از دوستانی هست که در اینستاگرام یک پیج فروشگاهی دارند.

در این مقاله شما علاوه بر این که با راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام آشنا می شوید، یاد خواهید گرفت که چگونه این ترفند ها را روی پیج خودتان پیاده سازی کنید و نتیجه مطلوبی بگیرید.

پس جای نگرانی نیست، مطمئنا بعد از اتمام این مقاله و پیاده سازی نکات روی پیجتان افزایش فروش قابل قبولی را تجربه خواهید کرد.

فقط این نکته را به خاطر داشته باشید، هنگامی می توانید فروش قابل ملاحظه ای را تجربه کنید که تولید محتوای استانداری برای پیج اینستاگرام خود داشته باشید.

پیشنهاد می کنم مقاله تولید محتوا در اینستاگرام + 5 ویدئوی آموزشی را حتما مطالعه کنید.

 

راز افزایش فروش در اینستاگرام

برای این که به راز فروش در اینستاگرام پی ببرید و بتوانید پول خوبی از پیجتان بدست بیاورید. به سوالات ویدئوی زیر جواب دهید.

فیلم آموزشی راز افزایش فروش در اینستاگرام

 

صوت آموزشی راز افزایش فروش در اینستاگرام

 

 

سه سوال مهم برای افزایش فروش در اینستاگرام:

  1. چرا باید مردم این محصول را بخرند؟ (این محصول یا خدماتی که شما در اینستاگرام دارید ارائه می کنید، چه نیازی را از مخاطب برطرف می کند)
  2. چرا باید این محصول را از شما بخرند؟ (چه دلیلی دارید که فالوور شما از رقیب شما خرید نکند)
  3. چرا باید الان بخرند؟ چه پیشنهادی دارید که کاربر را ترغیب کند الان محصول شما را بخرد)

تمرین: لطف کنید به سه سوال بالا جواب دهید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]راز فروش و افزایش فروش در اینستاگرام، داخل جواب هایی هست که به سه سوال بالا می دهید.[/box]

و در ضمن یکی از راحت ترین راه ها برای اینکه بدون تبلیغات فروش بالایی را تجربه کنید این هست که در اکسپلور اینستاگرام دیده شوید.

پیشنهاد می کنم مقاله چگونه در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم؟ را حتما مطالعه کنید.

چگونه در اینستاگرام مشتری جذب کنیم؟

خوب با جواب دادن به سوالات قسمت قبل بک مقدار قضیه فروش در اینستا گرام برای شما شفاف تر می شود، در ادامه چند ترفند برای فروش راحت تر در اینستاگرام را مورد بررسی قرار می دهیم.

فقط قبل از آن بهتر است چرایی یادگیری این ترفند ها را با هم بررسی کنیم، پس بهتر است با موضوعی به نام درد خرید آشنا شویم.

برای این که بتوانیم مشتری خوبی در اینستاگرام جذب کنیم، در قدم اول باید شناخت کاملی از خریداران و مشتریان احتمالی داشته باشم، در ویدئوی زیر بیشتر با این موضوع آشنا می شوید.

فیلم آموزشی چگونه در اینستاگرام مشتری جذب کنیم؟

 

صوت آموزشی چگونه در اینستاگرام مشتری جذب کنیم؟

 

محققین توی دانشگاه استنفورد یک تحقیقی را انجام دادند و به این نتیجه رسیدند که وقتی خریداری می خواهد یک پولی بپردازد و یک محصول یا خدماتی را تهیه کند، احساس درد می کند، حالا ترفند هایی ایجاد شده که این احساس درد را کمتر می کنند.

و اگر شما این ترفند ها را بلد باشید، که کاری کنید درد مخاطب شما موقع خرید کمتر شود. فروش بیشتری را در اینستاگرام تجربه می کنید،

و خود همین امر باعث می شود مشتریان شما در بستر اینستاگرام نیز افزایش پیدا کنند.

پس فردی که این تکنیک ها را بلد هست با فردی که با این تکنیک ها َآشنایی ندارد، خیلی با هم فرق می کنند. آن فردی که آشنایی کامل تری با ترفندهای فروش در اینستاگرام دارد، مسلما فروش بهتری را تجربه می کند.

انواع مشتزیان

و بر اساس همین میزان درد مشتری های ما، خریدار های محصولات ما به سه دسته تقسیم شده اند:

  1. ولخرج ها (15 درصد)
  2. میانه رو ها (64 درصد)
  3. محافظه کار ها (24 درصد)

حالا قرار هست با این تفرند هایی که در جلوتر یاد می گیریم، کاری کنیم که این افراد محافظه کار که خیلی سخت پول خرج می کنند، بیشتر بیان از ما خرید کنند که در ادامه چند ترفند افزایش فروش در اینستا را با هم بررسی می کنیم، که به شما کمک می کند، فروش پیج اینستاگرام خودتان را افزایش بدهید، و راخت تر از اینستاگرام کسب درآمد کنید. 

منبع این تخقیقی که انجام شده: Spend Til It Hurts

راهکار افزایش فروش در اینستاگرام 

در این قسمت برای افزایش فروش در اینستاگرام سه ترفند فوق العاده را با هم یاد خواهیم گرفت، که کمک می کند، رشد فروش فوق العاده ای را تجربه کنیم.

راهکار اول: ترفند افزایش فروش به کمک روش وکیل مدافع شیطان در اینستاگرام

فیلم آموزشی افزایش فروش به کمک روش وکیل مدافع شیطان در اینستاگرام

 

صوت آموزشی افزایش فروش به کمک روش وکیل مدافع شیطان در اینستاگرام

 

قبل از این که این ترفند را با هم یاد بگیریم و بعد پیاده سازیش کنیم، بهتر هست یک شناختی از این موضوع داشته باشیم تا بهتر بتونیم این ترفند را پیاده سازی کنیم.

خیلی وقت پیش در کلیسا های کاتولیک وقتی می خواستن یک فرد را قدیس کنند، یک وکیل مدافع شیطان هم برای این فرد در نظر می گرفتند، کار این وکیل مدافع چی بود، این که ابهام وارد کند و بگوید: این فرد با این دلایل نمی تواند، قدیس شود و در کل اعتراض کند.

و درآن طرف هم جوابش را می دادند: می گفتند: به این دلیل، به این دلیل، به این دلیل، اعتراض شما وارد نیست و این فرد میتواند قدیس شود، حالا ما از همین تکنیک برای افزایش فروش در اینستاگرام استفاده می کنیم.

فروش-در-اینستاگرام

به چه صورت، به این صورت که شما باید ابهامات، انتقادات، اعتراضات و چیزهایی که در فکر فالوور هایتان می گذرد و باعث شده هنوز از شما خریدی نکنند را پیدا کنید و به آن ها جواب بدهید.

مثال عملی

برای مثال می توانید یک استوری در پیج فروشگاهی خود بگذارید. یک فیلد  Qustion هم در استوری قرار دهید، و در آنجا سوالات و انتقادات نسبت به حوزه کاری خود را جمع آوری کنید. بعد از بین ده ها سوال، انتقاد، شبه ای که به برند شما وارد شده پرتکرارترین ها را انتخاب می کنید.

حالا در قالب یک پست به آن سوالات و انتقادات جواب می دهید. 

برای این که، این قضیه برای شما شفاف تر شود، در قالب چند مثال زیر این تکنیک پیاده سازی شده.

مثال پیج فروش لباس: بعضی از افراد میگن لباش های شما چینی هست، نه ترک.

دقت بفرمایید ابهام، سوال و انتقاد در قدم اول مطرح شد.

حالا در جواب می گوییم: به این دلیل، به این دلیل، به این دلیل کار ما کار ترک هست، نه کار چینی بعد میتونم از لباس خودم که دارم می فروشم مدل چینیش رو بیارم، جلوی دوربین با مدل ترک مقایسه کنم.

حالا با درست کردن این پست چه اتفاقی افتاد. دیگر ابهامی در ذهن فالوور شما نیست، خیلی راحت تر از شما خرید می کند، اعتبار شما افزایش پیدا کرده اعتماد به برند شما بیشتر شده در نهایت فروش بهتری را در اینستاگرام تجربه می کنید، این هست که شما اگر تکنیک ها و ترفند های فروش در اینستاگرام را  بلد باشید و بکار بگیرید به راحتی فروش پیجتان چندین برابر می شود.

ترفند های فروش متنوع  هستند در ویدئوی بعد یک ترفند دیگر را مشاهده خواهید کرد که باعث میشه راحت تر بتونید از اینستاگرام کسب درامد کنید.

راهکار دوم: ترفند افزایش فروش به کمک روش پا لای در در اینستاگرام

توی این قسمت میخوایم یک تکنیک فوق العاده رو برای افزایش فروش در اینستاگرام یاد بگیریم. به نام تکنیک پا لای در پیشنهاد می کنم ویدئوی زیر را تا انتها ببینید.

ویدئوی آموزشی افزایش فروش به کمک روش پا لای در در اینستاگرام

 

صوت آموزشی افزایش فروش به کمک روش پا لای در در اینستاگرام

 

کلیت این ترفند میگوید: ابتدا شما یک پیشنهاد کوچک به فالوورتان بدهید. و وقتی بله را گرفتید آن موقع درخواست بزرگ یا همان دعوت به خرید را مطرج کنید.

به اختمال زیاد آن هم جوابش بله هست، و فرد آن محصول را از شما خواهد خرید. حالا در ادامه با هم مثال ها و تست هایی که برای این ترفند انجام شده را بررسی می کنیم، تا کاملا این ترفند افزایش فروش برای شما قابل لمس شود.

فروش-در-اینستاگرام

منبع تحقیق: Motivating voter turmout by invoking the self

مثال اول

در مثال اول، مثلا من یک مدرس زبان هستم، و می خواهم فروش آموزش های خودم را در اینستاگرام افزایش دهم. 

چیکار می کنم؟

مثلا من یک دوره 90 روزه مکالمه زبان دارم، میام به اون مخاطب و فالوور خودم پیشنهاد می دهم، که چلسه اول را به صورت رایگان در کلاس های من شرکت کند و بعد اگر تمایل داشت، می تواند در دوره اصلی شرکت کند و از اطلاعات آن هم استفاده کند.

وقتی من اینکار را انجام میدهم به احتمال خیلی زیاد آن فرد در جلسه رایگان شرکت می کند و در واقع به درخواست کوچک من بله می گوید.

حالا اگر در همان جلسه رایگان من به فرد پیشنهاد بدهم که آیا تمایل دارید که در دوره اصلی شرکت کنید، به احتمال خیلی زیاد دوباره با جواب مثبت و بله رو به رو می شویم.

و با اینکار نزخ فروش شما افزایش پیدا می کند.

مثال دوم

بیایید یک مثال دیگر را نیز با هم بررسی کنیم در این مثال من یک وکیل هستم. و می خواهم فروش خدمات خودم را در اینستاگرام افزایش دهم.

چیکار می کنم؟

میتونم یک جلسه مشاوره تلفنی رایگان بذارم، که فرد بیاد و از اون مشاوره استفاده کنه تا هم اعتمادش جلب بشه بفهمه من توی فیلد کاری خودم متخصصم و میتونم نیازش رو برطرف کنم

و بعد بیام باهاش قرارداد طولانی مدت ببندم.

بعنی دقیقا مثل مثال بالا ابتدا یک پیشنهاد کوچک مطرح می کنیم، و جواب مثبت رو می گیریم، و بعد براحتی پیشنهاد اصلی خودمون رو به کاربر ارائه می کنیم.

مثال سوم

یا یک مثال ملموس تر می زنم که مطمئنا این رو تجربش کردید، وقتی شما میخواهید یک کت و شلوار یا یک لباس مجلسی بگیرید، وارد یک فروشگاهی میشوید و از یک لباس پسند می کنید، قیمت میگیرین معمولا اون فروشنده اگه فروشنده زبلی باشه به شما قیمت نمیدهد.

می گه بیا یک تن بزن، اینرو بپوش اگه بهت اومد با هم کنار میایم.

چیکار کرد؟

یک پیشنهاد کوچک به شما داد که ضرری هم نداره، در نگاه اول من اون لباس رو می پوشم، اگر نخواستم خوب نمی خرم. ولی جالبیش اینجاست که وقتی شما میپوشینش میخزینش یعنی وقتی من میپوشمش حالا اون اقدام بزرگتر رو فروشنده به من میده میگه حالا قیمتش انقدز هست برای شما با تخفیف x تومن در میاد.

دقت فرمودید فروشنده چیکار کرد.

اومد اول یک اقدام کوچیک از من خواست پوشیدن  کت و شلوار یا لباس مجلسی.

من تیک تایید رو زدم حالا که مثبت رو دادم اقدام بزرگتر رو بعدش از من میخواد.

که خریدن اون کت و شلوار هست.

پس این میشه داستان پا لای در فروش که فروش ما رو به راحتی در اینستاگرام افزایش میدهد، من میام با دادن یک اقدام کوچیک که ضرری برای مشتریم نداره پای خودم رو لای در فروش میذارم،  که دره بسته نشه و بعد اون پیشنهاد بزرگتر رو میدم که احتمال بله گرفتن به اون پیشنهاد بزرگتره با این روش افزایش پیدا می کنه.

فروش-در-اینستاگرام

تست ترفند پا لای در

برای این ترفند تست های متعددی هم انجام شده که ببینند واقعا این ترفند جواب میدهn یا نه.

که الان یکی از اون تست ها رو با  هم بررسی می کنیم این تستی که الان میخواiیم با هم بررسی کنیم روی 156 خانم خانه دار انجام شده که اومدن این تعداد رو به چهار گروه تقسیم گردن.

درخواست کوچک

کارشناس ها اومدن به سه گروه اول زنگ زدن تماس گرفتن و ازشون یک سوال پرسیدنT گفتن می تونید به ما بگید که الان شما دارید از چه محصولات خانگی ای مثل صابون و پاک کننده توی خونه تون استفاده می کنید.

دقت فرمودید این همون اقدام کوچک هست.

درخواست بزرگ

حالا سه روز بعد دوباره کارشناس های ما زنگ زدند به همون سه گروه و درخواست اصلی و بزرگ رو مطرج کردن. و گفتن حالا اجازه هست کارشناسای ما بیان خونه شما و محصولات خانگی شما رو لیست کنند.

و به گروه چهارم هم زنگ زدند.

اما نکته چیه نکته این هست که به گروه چهارم اون زنگ اولیه زده نشده بود یعنی اون درخواست کوچیک اون سوال اول از گروه چهارم پرسیده نشده بود.

نتیجه آزمایش

حالا نتیجه، نتیجه ی جالبی هست، اون سه گروه اول که بهشون تماس گرفته بودن و ازشون یک سوال پرسیده بودن حالا که درخواست بزرگه رو داریم ازشون که همون اومدن کارشناسامون به خونشون هست 52.8 درصد موافقت می کنند.

اما گروه چهارم که هیچ تماسی قبلش باهاشون گرفته نشده بود. فقط 22.2 درصد به درخواست ما جواب مثبت دادند پس دقت فرمودید نیازی نیست اون اقدام کوچیکه کار خاصی باشه ممکنه فقط یک سوال کوچیک باشه و همانطور که مشاهده فرمودید این تست انجام شده و جواب گرفتیم.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]پس اگه منم تو پیج خودم این تکنیک رو پیاده سازی کنم، مطمئنا جواب می گیرم و افزایش فروش خوبی رو میتونم در اینستاگرام تجربه کنم.[/box]

راهکار سوم: ترفند افزایش فروش 700 درصدی در اینستاگرام

این ترفند فوق العاده را اگر صحیح بتوانید روی پیجتان پیاده سازی کنید. میتوانید رشد فروش قابل ملاحضه ای را در اینستاگرام تجربه کنید. حتما ویدئوی زیر را ببینید، و در رابطه با موضوع مطرح شده ایده پردازی کنید.

فیلم آموزشی افزایش فروش 700 درصدی در اینستاگرام

 

صوت آموزشی افزایش فروش 700 درصدی در اینستاگرام

 

شاید الان خیلی از افراد بر این باور باشند که ما باید مولتی میلیاردر باشیم، و کلی در اینستاگرام تبلیغات کنیم که بازدید محصولات پیجمان افزایش پیدا کند و بعد بتوانیم رشد 700 درصدی فروش را تجربه کنیم.

در صورتی که در این قسمت فقط قرار است با تولید محتوای اصولی این بازخورد را بگیریم.

شاید الان یک سوال برای شما پیش بیاید، که آیا قبلا کسی توانسته فقط با تولید محتوا این رشد فروش 700 درصدی را تجربه کند، در جواب سوال شما می توانم بگویم: بله

و در جلوتر قرار هست داستان افزایش فروش 700 درصدی برند Blendtec رو با هم بررسی کنیم.

افزایش فروش با تولید محتوا

همانطور که خدمتتان گفته شد ایده ای که الان می خواهیم با هم بررسی کنیم. مربوط می شود به برند Blendtec که تخصصش درست کردن مخلوط کن های فوق العاده قوی هست.

آقای تام دیکسون مدیر اجرایی این برند سال 2006 به یک سوال ذهنی خودش جواب داد، چی بود اون سوال؟

این که من میدونم مخلوط کن های برند ما فوقالعاده قوی هستند، ولی آیا مردم هم اینرو میدونند در جواب میتونیم بگیم: خیر، نمیدونند.

که اگر بدونند ما کلی افزایش فروش رو تجربه می کنیم. خوب حالا من با بودجه کم با هزینه کم چیکار میتونم بکنم، که مردم آگاهی پیدا کنند از قدرت مخلوط کن های فوق العاده ما این ایده به ذهنش رسید. که من بیام از چوب گلف و توپ گلف گرفته تا آیپد و آیفون رو بندازم تو مخلوط کن های خودم و اونها رو پودرشون کنم.

و از این کار یک ویدئو تهیه کنم آپلود کنم تو یوتیوب، حالا چه اتفاقی افتاد. این ایده جسورانه و غیر متعارف که چهارجوب های ذهنی هر کاربری رو میشکنه، باعث شد بازدید های فوق العاده بالایی رو توی یوتیوب تجربه کنند، 

و مجموعه این ویدئو ها بیشتز از 285 میلیون بازدید گرفت که در نهایت منجربه افزایش فروش 700 درصدی این بزند شد.

پس سرمایه اصلی شما پول شما نیست، اون تایمی هست، اون انرژی هست که من میذارم و یک محتوا رو خلق می کنم. این هست که برای ما سود میاره، این هست که برای ما افزایش فروش میاره.

که در جلوتر با هم بررسی می کنیم برای این که یک محتوای ما وایرال بشه، و فروش پیج ایسنتاگرام ما رو متحول کنه، چه نکاتی رو باید لحاظ کنیم.

افزایش فروش در اینستاگرام با تولید محتوا

در این قسمت یاد می گیریم که چه نکاتی را برای خلق یک محتوا رعایت کنیم. تا افزایش فروش خوبی را بتوانیم در پیج اینستاگراممان تجربه کنیم

این چهار مورد مهمترین نکاتی هست، که شما باید برای خلق یک محتوای ویروسی رعایت کنید تا در نهایت بتونید افزایش فروش خوبی را در اینستاگرام تجربه کنید.

سخن پایانی

در مقاله فروش در اینستاگرام سعی شده با مثال ها و داستان های مختلف راهکار هایی را خدمت شما دوست عزیز ارائه کنیم، تا بتوانید کالا ها، محصولات و خدمات خودتان را به راحتی در اینستاگرام بفروشید و افزایش فروش خوبی را تجربه کنید.

در صورتی که نیاز به مشاور فروش اینستاگرام دارید، می توانید با شماره زیر در واتساپ تماس حاصل فرمایید:

09391418068امین قرائی نژاد

نویسنده
من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم. کسب و کار اینترنتی رویاهای من رو به واقعیت تبدیل کرد. دوست دارم هر چیزی که یاد گرفتم رو با شما تو "وب راه" به اشتراک بذارم.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی
کپی رایت ۲۰۱۸ © وب راه