اکسپلور اینستاگرام : فیلم آموزشی دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام

آخرین به روز رسانی در آوریل 26, 2022 توسط امین قرائی نژاد

آموزش گذاشتن عکس در اکسپلور اینستاگرام  را در این مقاله یاد خواهیم گرفت و علاوه بر آن بیشتر با تب اکسپلور اینستاگرام (Instagram Explore) یا همان سرچ اینستاگرام آشنا می شویم.

مطمئنا شما هم پی به قدرت فوق العاده اینستاگرام برده اید. و آن هم بازاریابی رایگان آن برای پیج هایی هست که کسب و کار دارند.

بله درست متوجه شدید، بازاریابی رایگان.

اگر شما با الگوریتم اکسپلور اینستاگرام آشنا باشید، می توانید اکسپلور اینستاگرام را اهرمی کنید برای بازاریابی رایگان محصولات و خدمات خودتان تا با کمترین هزینه بیشترین دستاورد را بدست بیاورید.

و حتی اگر صرفا می خواهید در اینستاگرام دیده شوید و به یک بلاگر یا اینفلوئنسر تبدیل شوید، باز هم می توانید روی قدرت اکسپلور اینستاگرام حساب کنید.

اکسپلور_اینستاگرام

در این مقاله از سایت وب راه سعی کرده ام. تکنیک هایی را با شما به اشتراگ بگذارم که به شما کمک می کند وارد اکسپلور اینستاگرام شده و در نهایت فالوور و مشتری هدفمند جذب کنید. تا پایان این مقاله همراه من باشید.

اکسپلور اینستاگرام چیست؟

بهتر است قبل از این که چگونگی گذاشتن عکس در اکسپلور اینستاگرام را یاد بگیریم، کمی در رابطه با این تب محبوب اطلاعات کسب کنیم. البته اگر شما با این تب آشنایی دارید می توانید این قسمت را بیخیال شوید 🙂 ، و ادامه مقاله را بخوانید.

وقتی وارد اپلیکیشن اینستاگرام می شوید، در پایین صفحه شکل یک ذره بین را خواهید دید، کافیست روی آن تپ کنید، تا وارد صفحه اکسپلورر اینستاگرام (Instagram Explore) شوید. در این صفحه پست ها و حتی استوری های مختلفی از همه کاربران را مشاهده می کنید. که در جلوتر خواهیم فهمید که بر چه اساسی این پست ها به شما نمایش داده می شود.

جالبه بدونید که:

قبل از تب اکسپلور اینستاگرام، تب پاپیولار قرار داشت، این تب پست هایی که بیشترین لایک را داشتند نشان می داد، این یعنی کلا تب پاپیولار اینستاگرام برای کسایی بود که فالوور بالایی داشتند. چون متعاقبا لایک بالایی هم می گرفتند.

اینستاگرام برای رفع این باگ اومد و اکسپلور اینستاگرام را جایگرین تب پاپیولار کرد.

اکسپلور اینستاگرام چه پست هایی را به ما نشان می دهد؟

این یک سوال خیلی پر تکرار است که هر کسی حدس و گمان هایی می زند، عده ای می گویند این مورد مرتبط با علاقه شما و افرادی هست که شما آنها را فالو کرده اید، اما نیازی به حدس و گمان نیست شما براحتی می توانید بفهمید چرا یک پست در اکسپلور اینستا گرام شما نمایش داده شده است.

از کجا بفهمیم؟

کافیست وارد اکسپلور خود شوید و یکی از پست های نمایش داده شده در اکسپلور اینستاگرام خود را باز کنید، حال به جمله ای که در زیر این پست درج شده زیر کپشن دقت کنید. (همانند عکس زیر)

اکسپلور-اینستاگرام-چه-پست-هایی-را-به-ما-نشان-می-دهد-؟

در این جا به شما گفته شده چرا این عکس به شما نمایش داده شده است. و این جملات معمولا از چند حالت زیر خارج نیستند:

سیاست اینستاگرام این هست که شما زمان زیادی را در این اپلیکیشن صرف کنید. برای همین محتوایی را به شما نشان می دهد که مطابق با علایق شما باشد. برای مثال وقتی من وارد اکسپلور خودم می شوم، نمایی از ویلا ها و ماشین های زیبا را به من نمایش می دهد و این دقیقا همان محتوایی هست که من دوست دارم.

درست متوجه شدید اکسپلور هر فرد با فرد دیگری فرق دارد. ممکن است شما به اینفلوئنسر های حوره بیوتی علاقه داشته باشید یا حتی فشن بلاگر ها پس آن ها را به شما نمایش می دهد. این علاقه شما را هم از 5 پارامتر بالا تشخیص می دهد.

آموزش گذاشتن عکس در اکسپلور اینستاگرام

خوب حالا باید چه اقداماتی انجام دهیم تا پست ما وارد اکسپلور اینیستاگرام شود و در آنجا  بماند. دقت کنید هدف ما این نیست که صرفا پست های خود را وارد اکسپلور اینستاگرام کنیم. چون ممکن است یک پست وارد اکسپلور اینستا گرام شده و فقط یک دقیقه بماند.

هدف ما این هست پست های خود را داخل اکسپلور اینستاگرام بگذاریم و کاری کنیم که مدت زمان بیشتری در آنجا بمانند و برای ما فالوور و مشتری هدفمند جذب کند.

در واقع ما می خواهیم برای پیج خود بازاریابی رایگان انجام دهیم. و به کمک هوش مصنوعی اینستاگرام ( واتسون ) برای پیج خود مخاطب جذب کنیم. موارد زیر در این امر به شما کمک می کنند.

دقت کنید:

منظور از گذاشتن عکس در اکسپلور اینستاگرام این نیست که اگر ویدئو تولید کنید، به اکسپلور نخواهد رفت، صرفا از این عنوان برای این بخش استفاده کرده ام.

چون سرچ ها در بستر اینترنت به اینصورت بوده، با این مقاله شما هم عکس و هم ویدئو کلیپ خودتان را می توانید وارد قسمت اکسپلورر اینستا گرام بکنید.

از گروه تب لایک استفاده کنید

یکی از مواردی که باعث می شود، پست شما به اکسپلور اینستاگرام رفته و به تعداد زیادی از افراد نشان داده شود این هست که از گروه های تب لایک استفاده کنید.

برای-ورود-به-اکسپلور-اینستاگرام-از-گروه-تب-لایک-استفاده-کنید

تب لایک به روشی در اینستاگرام گفته می شود، که در آن ادمین های پیج ها در گروه های اینستاگرام و تلگرام دور هم جمع می شوند و پست های یکدیگر را لایک می کنند.

به دلیل لایک شدن پست ها در دقایق اولیه توسط ادمین ها با پیج های خودشان این پست ها به کاربران بیشتری نمایش داده می شود و اختمال به اکسپلور رفتن پست ها افزایش پیدا می کند.

در صورتی که می خواهید تاثیر این گروه ها برای پیج شما چندین برابر شود، کافی است که یک قانون در آن گروه به وجود بیاید که علاوه بر لایک، کامنت هم برای شما بگذارند با این ترفند پست شما بلاشک وارد اکسپلور اینستاگرام می شود.

نکته:

فقط دقت داشته باشید استفاده زیاد از این مورد باعث می شود که پیج شما شادوبن شود.

افراد مرتبط را تگ کنید

برای مثال من یک پست درست کردم که مرتبط با یک بازیکر شاخص مثل نوید محمد زاده است، سعی کنید خود شخص و فن پیج های آن را در کپشن تگ کنید.

چرا؟

چون اگر خود شخص معروف پست شما را لایک کند به تعداد بالایی از فالوور هایش پست شما نماش داده می شود.

اما باید نکاتی را در این خصوص رعایت کنید تا فیدبک بهتری دریافت کنید.

سعی کنید افرادی را تگ کنید که تعداد فالوور بالایی دارند، تا لایک های بیتشری دریافت کنید.

و علاوه بر این همانطور که در بالا هم اشاره شد سعی کنید افرادی را تگ کنید که مرتبط با پست های شما هستند. و مطمئنا اگر فردی را تگ کنید که هیچ ربطی به پست شما ندارد انتظار نتیجه مطلوب رو هم نباید داشته باشید.

مخاطب شما کیست؟

ببینید هدف ما از رفتن به اکسپلور اینستاگرام اصلا چیست؟

هدف ما این هست که در نهایت دیده شویم و مخاطب هدف جذب کنیم، سپس با تولید محتوای مناسب و اصولی کاری کنیم که افراد در نهایت محصول یا خدمات ما را بخرند و در واقع کسب درآمد از اینستاگرام هدف اصلی ما هست.

برای-ورود-به-اکسپلور-اینستاگرام-از-محتوای-مورد-علاقه-مخاطبتان-استفاده-کنید

پس باید محتوایی را تولید کنیم که کاربر از ما می خواهد، یعنی ما باید قبل از تولید مختوا پرسونای مخاطب خود را تشخیص دهیم و بفهمیم که این مخاطب با این ویژگی ها بدنبال چیست و چه چیزی نیازش را برطرف می کند، حالا یک محتوا درست می کنیم که در آن نیاز مخاطب خود را رفع کنیم.

برای مثال همین محتوایی که الان من در حال نوشتن آن هستم دقیقا بر همین اساس است، مخاطب این مقاله افرادی هستند که می خواهند از اینستاگرام کسب درآمد کنند، و دنبال این هستند که مشتری هدفمند از این پلتفرم جذب کنند.

حالا وقتی من نیاز کاربر خود را پیدا کردم، راه حل را به آن ارائه می دهم. (به همین راحتی  🙂 )

دعوت به اقدام داشته باشید

این مقاله در زمانی دارد نوشته می شود که دیگر اینستاگرام تعداد لایک را نشان نمی دهد، اما با این حال هنوز قدرت لایک و کامنت سرجای خود باقیست، شما باید سعی کنید از کاربران خود لایک و کامنت بگیرید.

طبق تجارب من روی پیج های مختلف اگر شما بتوانید در دقایق اول لایک و کامنت خوبی بگیرید پست شما به اکسپلور راه پیدا می کند.

حالا چطور به این تعداد لایک و کامنت دست پیدا کنید، یکی از موارد این هست که از کاربران خود بخواهید که پست شما را لایک و کامنت کنند. همین گفتن باعث افزایش لایک و کامنت می شود. چرا که ممکن است اگر شما به این مورد اشاره نکنید فرد یادش برود لایک و کامنت بگذارد. پس حتما دعوت به اقدام داشته باشید.

معمولا این دعوت به اقدام در انتهای کلیپ بیشترین بازخورد را دارد.

هشتگ گذاری اصولی انجام دهید

استفاده اصولی از هشتگ ها تاثیر به سزایی در گذاشتن عکس در اکسپلور اینستاگرام دارد اما متاسفانه خیلی از افراد فکر می کنند هر چه بیشتر هشتگ بگذارند، شانس به اکسپلور رفتن پست هایشان هم به نسبت بیشتر می شود و این یک حرف کاملا اشتباه است.

هشدار!! به هیچ عنوان از 30 هشتگ زیر پست های خود استفاده نکنید.

برای-ورود-به-اکسپلور-اینستاگرام-هشگ-گذاری-اصولی-کنید

سعی کنید هشتگ هایی که استفاده می کنید. مرتبط با محتوایی باشند که گذاشته اید. و از هشتگ دزدی استفاده نکنید.

هشتگ گردی: به استفاده از هشتگ های ترند شده، جهت جلب توجه کابران یا افزایش فروش یک محصول، هشتگ دزدی می گویند.

در بهترین زمان پست خود را منتشر کنید

وقتی شما پیج خود را به حالت بیزنسی تغییر می دهید. اینستاگرام اطلاعات مفیدی در رابطه با افرادی که شما را فالو کرده اند. به شما می دهد.

برای-ورود-به-اکسپلور-اینستاگرام-در-بهترین-حالت-پست-بگذارید

شما با استفاده از این اطلاعات متوجه این موضوع می شوید که چه زمانی پست را بگذارید که بهترین فیدبک را از مخاطبان خود دریافت کنید. و مهمتر از این اینساید اینستاگرام به شما کمک می کند که محتوای بهتری هم درست کنید.

چرا که از سن، جنسیت و محل سکونت کاربرانتان آگاه می شوید و طبق آن می توانید یک محتوای جذاب درست کنید تا بهترین بازخورد را دریافت کنید. و در نهایت محتوایی درست کنید که وارد قسمت اکسپلور اینستاگرام شده و برای شما مخاطبانی از همین دست را جذب کند.

بهترین ساعت پست گذاری در اینستاگرام  ساعت 20 تا 23 و روز های پنجشنبه ساعت 14 می باشد.

محتوا پادشاه است !

آخرین راهکار که در واقع مهمترین شانس شما برای رفتن پست ها به اکسپلور اینستاگرام هست این است که محتوای عالی و با ارزش تولید کنید. صرفا تولید محتوا هیچ کمکی به شما نمی کند. محتوایی پادشاه است که نیاز کاربران شما را برآورده کند.

شما باید سعی کنید که کاربران زمان زیادی را به محتوایی که شما تولید کردید اختصاص دهند این نباشد که فقط چند ثانیه اول را ببیند و دیگر محتوای شما را نگاه نکنند.

پیشنهاد می کنم این مقاله را بخوانید: محتوا در اینستاگرام + 5 ویدئوی اموزشی

یکی از اصول محتوای جذاب این هست که جمله اول باید فرد را ترغیب کند که جمله دوم شما را بشنود. و این رنجیره باید تا انتهای محتوای شما ادامه داشته باشد. با این روش است که شما می توانید محاطبتان را پای صحبت خود بنشانید.

در غیر اینصورت با این بمباران اطلاعات بعید میدونم بتونید موفق بشید.

پس سعی کنید یک محتوای حرفه ای تولید کنید و به دنبال تعداد بالا نباشید روی کیفیت کار بیشتر وقت بگذارید مطمئنا نتیجه مطلوب را هم خواهید گرفت.

استفاده از لوکیشن

یکی از مواردی که کمک شایانی می کند که پست های شما به اکسپلور اینستاگرام برود همین بحث استفاده از لوکیشن است که کمتر به آن پرداخته شده است.

نکته مهمی که وجود دارد این هست که اگر پست شما مربوط به یک موقعیت و لوکیشن خاص هست، حتما لوکیشن آن را در پست درج کنید.

استفاده-از-لوکیشن-برای-به-اکسپلور-رفتن-پست-ها-در-اینستاگرام

چرا که خیلی از جست و جو ها توسط کاربران توسط همین لوکیشن هست.

و از این طریق شما می توانید پستتان را جلوی آن دسته از افرادی ببرید که دنبال پست هایی هستند که توی آن لوکیشن مخصوص منتشر شده است، پس حتما اگر پستتان مربوط به یک لوکیشن خاص هست آن را ذکر کنید.

لایک فیک بزنیم یا نه ؟!

شاید قبلا این روش جواب میداد برای مثال ما یک پست را می گذاشتیم و همان زمان 1000 لایک فیک هم برای آن پست خریداری می کردیم و همین باعث می شد که پست به اکسپلور اینستاگرام برود.

برای-رفتن-به-اکسپلور-اینستاگرام-فیک-بزنیم-یا-نه

اما با آپدیت شدن هوش مصنوعی دیگر این مورد جواب نمی دهد و بسیار برای پیج شما خطرناک است. و امکان دارد پیج شما اکشن بلاک یا بدتر از آن دیسیبل شود.

پس سعی کنید به هیچ عنوان از برنامه های جانبی برای افزایش لایک و کامنت خود استفاده نکنید.

تنظیمات اکسپلور اینستاگرام

تظیمات اکسپلور اینستاگرام چیست؟

یکی از جذابترین بخش های اکسپلور اینستاگرام این هست که شما می توانید اکسپلور خود را شخصی سازی کنید. برای مثال من دوست ندارم بعضی از پست ها برای من نمایش داده شود، کافی است این را به اینستاگرام بگویید تا دیگر این پست ها برای شما نمایش داده نشوند.

برای اعلام پست هایی که نمی پسندید، مراحل زیر را انجام دهید:

 1. ایتدا وارد تب اکسپلور اینستاگرام شوید
 2. روی پست مد نظر تپ کنید
 3. سه نقطه بالا سمت راست را بزنید
 4. سپس روی گزینه Not Interested in This Post… تپ کنید
 5. حالا با این پیغام رو به رو می شوید This post has been hidden. We’ll show fewer posts like this from now on
 6. و تمام دیگر این قبیل پست ها به شما نشان داده نمی شوند.

تنظیمات اکسپلور اینستاگرام بخش های زیادی ندارد، و مهمترین آن ها همین موردی بود که به آن اشاره شد.

حذف اکسپلور اینستاگرام

در خیلی جا ها حرف از حذف اکسپلور اینستاگرام هست. به هیچ عنوان نمی شود این تپ را حذف کرد، نهایت کاری که می توانید بکیند همان مواردی هست که در بالا برای حذف پست مد نظر و عدم نمایش آن در اکسپلور مرور کردیم است.

ولی این که بخواهیم اکسپلور را به صورت کامل حذف کنیم، این امکان هنوز میسر نیست و به هیچ عنوان در آینده هم میسر نخواهد بود. چرا که حذف اکسپلور اینستاگرام بر خلاف سیاست های این کمپانی هست.

اینستاگرام تمام سعی خود را می کند که شما زمان زیادتری را در این پلتفرم بگذرانید و حتی این اپلیکیشن را به دوستان خود معرفی کنید. و تنها جایی که بیشتر وقت شما در اینستاگرام را می گیرید همین قسمت اکسپلور اینستا گرام هست.

پس با توجه به این موضوع اصلا منظقی نیست که اینستاگرام بخواهد اکسپلورر را حذف کند. نهایت کاری که می کند مثل همان قضیه پاپیولاز هست که قبلا هم بوده ممکن است آن را بروز کند و یک نام جدید برای آن انتخاب کند. (همین)

چگونه عکس خود را در اکسپلور اینستاگرام بذاریم؟ (آپدیت 2020)

در این قسمت می خواهم فوت های کوزه گری که باعث می شود پست های شما در اکسپلور اینستاگرام دیده شود، و ویو و لایک بالایی بگیرد را با شما به اشتراک بگذارم.

اکسپلور_اینستاگرام

پیج را کریتور کنید

وقتی پیج اینستاگرامی خود را از حالت پرسونال یا بیزنسی به حالت کریتور در می آورید، امتیاز نمایش شما بیشتر می شود و پست شما در اکسپلور اینستاگرام قرار می گیرد و بازدید خیلی عالی را دریافت می کند.

حالا شاید برای شما این سوال پیش بیاید که علت چیست؟

علت این هست که وقتی شما پیجتان بیزینسی باشد یعنی می خواهید از پیجتان کسب درامد کنید و وقتی اینستاگرام این موضوع را بفهمد میگه پس بیا به من تبلیغ بده تا پیجت رو به دیگران نشان دهم، و خود همین باعث می شود که امتیاز نمایش پیج شما بسیار کم شود و دیگر پست های شما در اکسپلور اینستاگرام دیده نشود.

تغییر نام کاربری

دقت بفرمایید که در قسمت نام کاربری به هیچ عنوان از عناوین بیزینسی مثل شرکت، قروشگاه و امثال این موارد استفاده نکنید، چون همانطور که در بالاتر هم اشاره شد خود همین کار باعث می شود پست های شما کمتر دیده شوند و امتیاز نمایش پیج افت پیدا کند.

تعداد فالووینگ

برای اینکه پست های شما وارد اکسپلور اینستا گرام شود باید با دیگران تعامل داشته باشید سعی کنید تعداد فالویینگ های شما بین 100 تا 500 نفر باشد، خود همین یک سیگنال به هوش مصنوعی اینستاگرام می فرستد که باعث می شود پست های شما وارد explore instagram شود.

جمع بندی مقاله گذاشتن عکس در اکسپلور اینستاگرام

در این مقاله روش های متعددی را برای گذاشتن عکس در اکسپلور اینستاگرام با هم بررسی کردیم، که مطمئنا با به کارگیری این روش ها تاثیر آن برای پیج شما محسوس خواهد بود.

هر چند روش ها و تکنیک هایی خیلی زیاد دیگری هم علاوه بر این مواردی که ذکر شد وجود دارد، که سعی می کنم در مقالاتی که در آینده منتشر می شود تجارب خودم را از پیج های متعددی که مشاور آن ها بودم در اختیار شما قرار بدهم.امین قرائی نژاد

نویسنده
من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم. کسب و کار اینترنتی رویاهای من رو به واقعیت تبدیل کرد. دوست دارم هر چیزی که یاد گرفتم رو با شما تو "وب راه" به اشتراک بذارم.

دیدگاه‌ها

35 پاسخ به “اکسپلور اینستاگرام : فیلم آموزشی دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام”

 1. ExoRank.com گفت:

  Awesome post! Keep up the great work! 🙂

  • امین قرائی نژاد گفت:

   Thank you

  • محمد گفت:

   سلام
   ممنون از توضیحاتتون
   من یه پیج دارم ۲تا پست گذاشتم اینستا اومد اخطار بهم داد.
   بعد از اون دیگه پستام تو Explorer نمیره و بازدید پستام از ۲۰۰هزارتا رسیده به ۵هزارتا
   چکار باید بکنم؟
   آیا دوباره برمیگردم به Explorer?
   چه زمانی

 2. عمر گفت:

  عالی بود استاد قرائی

 3. علیرضا گفت:

  از کجا گروه تب لایک پیدا کنیم؟؟

  • امین قرائی نژاد گفت:

   سلام وقتتون بخیر شما محتوای خوب تولید کنید اونها شما رو پیدا می کنند، هر چند شما هم می توانید گروه تب لایک درست کنید و ادمین های دیگر را دعوت کنید

 4. عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی واقعا نواتی گفته میشه که هرجایی نیست ممنون از شما و وقتی که برای هموطناتون میذارید

 5. ریحان گفت:

  من پست ام‌ رفت اکسپلور و این تو وضعیت پست ام دیدم بعد از ۱ ساعت تقریبا دیگه نشون داده نشد و از اکسپلور به پروفایل تغییر کرد چرا؟؟؟امکان حذف شدن از اکسپلور هست آیا؟

 6. زهرا گفت:

  سلام.من پیجم رو از بیزنس خارج کردم و وقتی میخوام کریتور کنم اما بهم ارور میده که تو این زمان نمیتونین این کار رو انجام بدین.پیجمم شادوبن شده.به خاطر شادوبن شدن هست که نمیتونم کریتور کنم پیجمو؟فکر میکنم به خاطر هشتک زیاد هم شادوبن شدم.و یه سوال برای اینکه از شادوبن خارج بشم استوری هم نباید بزارم درسته؟

  • امین قرائی نژاد گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر برای این هست که چند بار پیج را بیزینسی کردید یا چند باز پیج را پرایویت و پابلیک نموده اید، در صورت مشاهده پیام یک ماه باید صبر کنید

   • فرزاد گفت:

    سلا وقت بخیر و خیلی ممنونم ازتون که این اموزش هارو گذاشتین یک سوال من پیجم تولید کلیپ های طنز غمگین و… من وقتی هشتگ میزنم تو هشتگ ها ام نمیره و من چیکار باید بکنم و ویو یا ذخیره فیک بکار میاد؟؟
    با تشکر

 7. زهرا گفت:

  یک سوال دیگه هم دارم.من به خاطر مطالب پیجم تعدادی از پستای پیج blossom رو کپی میکنم و ادیت میکنم اما به محض گذاشتن اون پستا تو پیجم بعد از اولین لایک پست بلاک میشه و میزنه این کلیپ مرتبط با بلوسوم هست.چجوری مبتونم پستامو بزارم که ایراد نگیره و بلاک نشه.اینم بگم که حتی وقتی از پیجای دیگه هم مطالب بلوسوم رو بر میدارم و ادیت میکنم اون پست هم بلاک میشه.چی کار کنم به نظرتون؟

 8. محمد گفت:

  سلام چجوری بفهمم رفتم اکسپلور؟

  • امین قرائی نژاد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   پیج رو بیزینسی یا کرییتور کنید، و بعد روی قسمت اینسایت پست بزنید، در این قسمت ورودی های پست شما را نشان می دهد، و وقتی پست شما وارد اکسپلور می شود، می توانید با مراجعه به این قسمت مطلع شوید که ورودیتان از اکسپلور اینستاگرام چقدر بوده است.

 9. Homa گفت:

  سلام.ممنون از راهنمایی خوبتون. فقط یه سوال اونم اینکه از کجا بفهمیم پست های ما وارد اکسپلور شدن؟؟

 10. علیرضا گفت:

  سلام خسته نباشیدمن یه مدت پستام به اندازه کافی ویو میخورد و وارد اکسپلور میشدو از اکسپلور منو لایک میکردن ولی بعد چندمدت نتونستم پست بزارم وغیر فعال شدم و چنبار شادوبن شدم و بازم الان درست شده..و پستام وارد اکسپلور میشن ولی بازدیش نصبت به قبل کم شده و از اکسپلور هیچکس منو لایک نمیکنه..فقط فالورای خودم منو لایک میکنن و میشه راهنماییم کنید؟

 11. صبا گفت:

  سلام.
  روزانه چند نفر میتوننن ما رو فالو کنن بطوری که بلاک نشیم؟

 12. علیرضا گفت:

  سلام خسته نباشید من یک پیج اینستا گرام دارم که نزدیک ۲کا فالور داره و۱کا ویو اما هیچ وقت وارد اکسپلور نمیشه پست هام پیج هم بیزینس هستش خواهش میکنم راهنمایی کنید??

 13. علی گفت:

  الان ،مثلا من میخوام پست بزارم پیجمم ۱۴۰۰فالور داری باید چجور پستی بزارم و تو شرحش چی بزارم؟

 14. MojaCompany@ گفت:

  سلام وقت بخیر من قبلا هرچی پست میگذاشتم بعد آمارو نگاه میکردم مثلا زده بود ۹۰۰ نفر از طریق هشتک اما جدیدا به جای هشتک مثلا زده ۹۰۰ نفر توسط اکسپلور و از هشتک خبری نیست آیا وقتشه دیگه از هشتک استفاده نکنم؟

 15. منیر شفیعی گفت:

  بسیار عالی نکات مفیدی بود با تشکر از شما

 16. الهام ملکی گفت:

  سلام شبتون خوش

  من به تازگی یه کاری شروع کردم و پیجی زدم البته بعد یه سابقه کاری حدود ۲۰ ساله در رابطه با عکس و فیلم ،ولی کار جدیدم هیچ ارتباطی با فعالیت قبلیم نداره ولی از اونجایی که عاشقانه این کارم و دوس دارم و میخوام بقیه هم لذت ببرن ازش شدیدا به کمک یکی مثل شما استاد اینستا نیاز دارم چون خودم اصلا اینستا باز نیستم، خیییییلی لطف و محبت میکنین اگه به پیجم یه سری بزنین و کمکم کنین در اولین فرصت .
  ??????

 17. مهراد گفت:

  سلام من پیجم با چهار هزار فالوور حدودا بین هفت هزار تا ده هزار لایک داشتم ولی الان که پیجم به هفت هزار فالوور رسیده هم بازدید اکسپلورم از ۵۰۰ هزار تا اومده زیر ۲۰ هزارتا هم لایکام رسیده به ۱۵۰۰ تا. دقیقا مشکل چیه لطفا راهنمایی بفرمائید. راستی شادوبن هم نشدم چون هشتگهام هنوز خوب کار میکنه برخلاف اکسپلور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی
کپی رایت ۲۰۱۸ © وب راه