چگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم؟ (به همراه ویدئوی آموزشی)

آخرین به روز رسانی در آوریل 28, 2022 توسط امین قرائی نژاد

اگر شما نمی توانید لایک و کامنت بگذارید یا دیگر نمی توانید کسی را فالو کنید به احتمال خیلی زیاد شما بلاک شده اید، حالا اینکه چرا اینستاگرام شما را بلاک کرده و چطوری از بلاک خارج شوید را امروز بصورت کامل با هم تو وب راه بررسی می کنیم. 

یکی از شایع ترین مشکلاتی که برای کاربران در استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام بیش می آید، همین بحث بلاک شدن هست و دلیل اصلی آن عدم آگاهی از مقررات اینستاگرام می باشد.

که سعی شده در این مقاله بصورت گام به گام بررسی شود که به چه علتی پیج ما با بلاک اینستاگرام (Action Blocked) مواجه شده است و با چه روش های اصولی می توانیم از بلاک اینستاگرام آن را خارج شویم.

روش های گفته شده در این مقاله برای خارج شدن از بلاک اینستاگرام کاملا تست شده هستند، یعنی این فعالیت ها بر روی چند هزار پیج انجام شده و همگی آن ها از Action Block خارج شده اند.

پس نگران نباشید به ترتیب با مراحل جلو بیایید تا به صورت کامل پیج شما از بلاک اینستاگرام خارج شود. فقط دقت داشته باشید اگر لایک یا ویوی پیج شما افت کرده و دیگر فالوور هایتان رشد نمی کند، علتی غیر از بلاک اینستاگرام دارد، اختمالا پیج شما شادوبن شده.

پیشنهاد می کنم مقاله شادوبن چیست و  چگونه از آن خلاص شویم؟ را حتما مطالعه کنید. تا با جزئیات بیشتری از قضیه بلاک اینستاگرام آشنا شوید.

رفع بلاک اینستاگرام

خیلی از دوستان به خاطر بلاک شدن در اینستاگرام، لایک و بازدید پست هایشان افت پیدا کرده است و دیگر پست هایشان به اکسپلور اینستاگرام نمی رود.

حتی بعد از اینکه از بلاک اینستاگرام خارج می شوند، باز هم پیج به حالت قبل بر نمی گردد، که در اینصورت فقط باید طبق الگوریتم ها اینستاگرام تولید محتوا کنند، تا امتیاز نمایش پیج افزایش پیدا کند.

اکشن بلاک (Action Blocked) در اینستاگرام به چه معناست؟

اکشن-بلاک-در-اینستاگرام-به-چه-معناست یکی از قوانین اصلی در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و فیسبوک و امثال اینها رایج هست این هست که باید برای بیشتر دیده شدن کاری انجام بدیم و در واقع سیگنال بدهیم، که ما هم هستیم.

حالا این سیگنال دادن گاهی با کامنت انجام می شود، گاهی با لایک و در مواردی هم با فالو کردن افراد مختلف تا این جا ما هیچ مشکلی نداریم.

اما مشکل اصلی وقتی پیش میاد که ما به این قبیل کار ها سرعت می دهیم و همین امر باعث می شود که هوش مصنوعی به فعالیت ما شک کند و در نتیجه پیج ما را بلاک کند. در ادامه با هم دلایل اصلی بلاک شدن را بررسی می کنیم.

چرا نمی توانم در اینستاگرام لایک و کامنت بگذارم؟

بهترهست قبل از اینکه پیج خود را از بلاک اینستاگرام خارج کنیم بفهمیم بخاطر عدم رعایت کدام نکته بلاک شده ایم که دیگر آن را تکرار نکنیم و بعد از آن با هم روش های خلاص شدن از بلاک اینستاگرام را بررسی می کنیم.

10 دلایل اصلی بلاک شدن در اینستاگرام 

 1. احتمالا در یک ساعت بیش از حد فالو و آنفالو کرده اید.
 2. از ربات های افزایش فالوور استفاده کرده اید، که بصورت خودکار فالو و آنفالو می کنند.
 3. از یک کامنت تکراری بار ها استفاده کرده اید.
 4. مقدار زیادی عکس را در زمان کوتاهی لایک کرده اید.
 5. منشن کردن بیش از حد دیگران زیر پست های مسابقه ای.
 6. استفاده از یک اکانت در چند دستگاه.
 7. از برنامه های تغییر IP استفاده کرده اید
 8. استفاده از اپلیکیشن های آنفالو کردن دسته جمعی
 9. ارسال پست های زیاد در یک بازه زمانی محدود
 10. عدم رعایت قوانین کپی رایت

1- احتمالا در یک ساعت بیش از حد فالو و آنفالو کرده اید.

اینستاگرام برای تمامی فعالیت هایی که انجام می دهید، محدودیت هایی را در نظر گرفته است. مثلا گفته می شود محدودیت فالو کردن در ساعت 30 نفر است. (یعنی شما در یک ساعت فقط می توانید 30 نفر را فالو کنید) اگر شما بیش از این تعداد فالو انجام دهید. احتمال دارد که بلاک شوید، حالا این برای کلیه موارد دیگر مانند آنفالو کردن، لایک و کامنت گذاشتن نیز صدق می کند.

شما باید طبق مقررات اینستاگرام فعالیت کنید تا دچار مشکل نشوید. برای مثال اگر می خواهید در یک روز 120 نفر را فالو کنید، بهترین کار این هست که این تعداد را در طول کل روز تقسیم کنید.

مثلا هر ساعت 10 نفر با این کار شما دیگر نگران بلاک شدن نخواهید بود، اما اگر همین 120 نفر را در یک ساعت فالو کنید مسلما شما بلاک خواهید شد.

2- از ربات های افزایش فالوور استفاده کرده اید

ممکن است شما برای افزایش فالوور پیج خود از ربات های افزایش فالوور استفاده کرده باشید و ربات ها را روی سرعت زیاد تنظیم کرده اید که سریع تر به تعداد بالاتری از فالوور دست پیدا کنید.

همین عامل باعث شده که ربات از محدود ای که اینستاگرام گداشته خارج شود، و همین امر موجب بلاک شدن شما شده است.

3-از یک کامنت یکسان و تکراری بارها استفاده کرده اید.

یکی دیگر از دلایل بلاک شدن این هست که ممکن است شما از یک کامنت یکسان زیر پست های مختلف استفاده کرده باشید که همین امر باعث بلاک شدن حساب شما می شود. (یکی از بارزترین این نمونه ها، کامنت های تبلیغاتی هست که زیر پست های هدف گذاشته می شود.)

دلایل-بلاک-اینستاگرام و مورد دیگر در خصوص کامنت این هست که شما زیر یک پست به کامنت های زیر آن پست جواب های یکسان داده اید. در این دو حالت اینستاگرام حساب شما را مسدود می کند. (منظور از جواب های یکسان این هست که شما یک متن را کپی کردید و از همان در جاهای مختلف استفاده می کنید.)

4-مقدار زیادی عکس را در مدت کوتاهی لایک کرده اید

یکی دیگر از مواردی که باعث می شود حساب شما توسط اینستاگرام مسدود شود این هست که پست های زیادی را در مدت کوتاهی پشت سر هم لایک کنید و در واقع با این کار نشان داده اید بدون توجه به محتوا صرفا لایک کننده بوده اید.

که این یک رفتار ربات گونه هست برای همین اینستاگرام این عمل را اسپم شناسایی کرده و پیج شما را بلاک می کند. به صورت کلی نباید یک فعالیت خاص را در یک محدوده زمانی بصورت زیاد انجام دهید.

5-منشن کردن بیش از حد دیگران زیر پست های مسابقه ای

یکی دیگر از حالتهایی که منجر به مسدود شدن حساب شما می شود این هست که شما افرادی که خودتان فالو ندارید را زیر پست دیگران منشن کنید.

البته اگر باز هم افرادی را فالو کرده باشید و بیش از حد آنها را منشن کنید باز هم حساب شما مسدود می شود.

یکی از شایع ترین جاهایی که این مورد مشاهده می شود، در برگزاری مسابقات اینستاگرامی هست.

که در ازای منشن کردن افراد مختلف زیر یک پست به قید قرعه ممکن است به شما جایزه تعلق بگیرد. 

6-استفاده از یک اکانت در چند دستگاه

یکی از مواردی که باعث می شود پیج اینستاگرام شما بلاک شود این هست که مثلا شما یک پیج فروشگاهی یا مجله آنلاین دارید، که ادمین های مختلفی دارد. حالا هر فرد با یک دستگاه وارد پیج شما می شود و همین مورد احتمال بلاک شدن پیج شما را افزایش می دهد.

علت آن این است که هر دستگاه یک آی پی مخصوصی دارد و هر ادمین با یک آی پی وارد می شود.

همین امر باعث بلاک شدن پیج شما می شود. اینستاگرام فکر می کند پیج شما هک شده برای همین دسترسی شما را محدود می کند.

7-از برنامه های تغییر آی پی استفاده کرده اید

یکی از رایج ترین و مهمترین مواردی که این روز ها شاهد آن هستیم این هست که افزاد برای موارد مختلف مثل باز نشدن دایرکت اینستاگرام یا موارد این چنینی از اپلیکیشن های تغییر دهنده آی پی استفاده می کنند وقتی شما از این اپ ها استفاده می کنید آی پی شما مدام تغییر می کند و همین مورد شک اینستاگرام را بر می انگیزد و باعث می شود پیج شما بلاک شود.

معمولا بیشتر افراد برای این از اپلیکیشن های تغییر آی پی استفاده می کنند. که بتوانند دایرکت خود را چک کنند یا دیگر محدودیت هایی که برایشان پیش می آید را رفع کنند.

در صورتی که شما هم با چنین مشکلاتی رو به رو می شوید بهتر هست. از نسخه های قبلی اینستاکرام استفاده کنید. با استفاده از نسخه های قبلی اینستاگرام دیگر دچار این محدودیت ها نمی شوید.

8- استفاده از اپلیکیشن های آنفالو کردن دسته جمعی

اپلیکیشن های زیادی وجود دارد که به شما این امکان را می دهد تمام افرادی که قبلا فالو کرده اید را آنفالو کنید، این اپ ها در مدت زمانی خیلی کوتاه تقریبا تمام following های شما را آنفالو می کنند این یک رفتار کاملا ربات گونه هست و همان طور که در بالاتر اشاره شد با این کار شما محدودیت های اینستاگرام را رعایت نکرده اید پس مسلما پیج شما بلاک حواهد شد.

9-ارسال پست های زیاد در یک بازه زمانی محدود

اصلا مهم نیست که پست شما چقدر با کیفیت و کاربردی هست اگر در یک زمان محدود تعداد بالایی پست بگذارید از طرف اینستاگرام یک اسپمر شناسایی می شوید و حساب شما بلاک می شود.

پس بهتر هست هم برای این که بلاک نشوید و هم برای این که فیدبک بهتری از پست های خود بگیرید یک تقویم محتوایی داشته باشید و پست ها را بصورت منظم منتشر کنید.

10-عدم رعایت قوانین کپی رایت

یکی ار موارد خیلی مهم که رعایت آن در اینستاگرام الزامی است. این هست که اگر عکس یا فیلمی از پیج دیگری بر میدارید حتما در 2 خط اولیه کپشن ذکر کنید که این فیلم منبعش کجاست و پیج اصلی را منشن کنید.

یا حتی گاها پیش آمده که از آهنگ هایی برای پس زمینه فیلم خود استفاده کرده اید که این آهنگ دارای حق کپی رایت بوده و در این مورد هم با مشکل مواجه خواهید شد.

دلایل-بلاک-اینستاگرام متاسفانه خیلی از پیج ها بخاطر عدم رعایت این نکته پیج خود را از دست داده اند، رعایت بحث کپی رایت یکی از مهمترین خط قرمز های اینستاگرام هست، این مورد را جدی بگیرید.

روش های رفع بلاک در اینستاگرام

راه های مختلفی وجود دارد که شما می توانید از بلاک بودن اینستاگرام خلاص شوید که تک تک این موارد را در اینجا باهم بررسی می کنیم.

1-انتخاب گزینه tell us هنگام مشاهده پیغام Action Block

یکی از کارهایی که در ابتدا می توانید برای رفع مسدودیت انجام بدهید این هست که زمانی که پیغام action block را مشاهده می کنید.

گزینه tell us را انتخاب کنید و اینجا ممکن هست برای شما یک ایمیل از طرف اینستاگرام ارسال شود و از شما یک سری اطلاعات و مشخصات مثل عکس از شما بخواهد که برای اینستاگرام ارسال کنید.

خارج-شدن-از-بلاک-اینستاگرام وقتی موارد خواسته شده را ارسال کردید پیج شما نهایتا تا چند روز دیگر از حالت بلاک بودن خارج می شود.

2-ارسال گزارش از طریق قسمت Report a Problem

کار دیگری که برای خلاصی از بلاک اینستاگرام می توانید انجام  دهید این هست که به اینستاگرام در خصوص مشکل پیش آمده گزارش بدهید. برای ارسال گزارش مراحل زیر را به ترتبب انجام دهید.

Hi, i’ve noticed that my instagram account has been suspended, i don’t know? the reason for this blockage, but .you shouid know that i’m a real person. Would you please recheck my suspension درخواست-رفع-بلاک-اینستاگرام درخواست-رفع-بلاک-اینستاگرام

3-تکمیل فرم حساب هک شده

با مرورگر خود به سایت ایسنتاگرام رفته و فرم گزارش حساب هک شده را تکمیل کنید. در این حالت شما گزارش می دهید که پیج شما هک شده و فرد دیگری در حال استفاده از حساب شماست.

اینستاگرام پس از اینکه مطمئن شد شما صاحب اصلی حساب هستید.صفحه شما را از بالاک خارج می کند.

4-از اینترنیت موبایل خود استفاده کنید

وقتی اینستاگرام شما را بلاک می کند، در واقع ip شما را بلاک کرده.

اگر از اینترنت استفاده می کردید و بلاک شدید احتمال دارد به جای این که پروفایل شما بلاک شده باشد، ip شما از طرف اینستاگرام بلاک شده باشد. پس بهتر هست به جای استفاده از اینترنت وای فای از اینترنیت خط خود استفاده کنید. احتمال دارد با این کار از حالت بلاک خارج شوید.

5-فعالیت نکنید

یکی از بهترین راه حل ها این هست که هیچ گونه فعالیتی را از قبیل فالو آنفالو ،لایک، کامنت و از این طور موارد را انجام ندهید. چون انجام این کارها باعث می شود زمان بلاکی شما طولانی تر شود.

6-پروفایل خود را به فیسبوک متصل کنید

برای این که به اینستاگرام اثبات کنیم که ما انسان هستیم نه ربات بهترین کار این هست که پروفایل خودمان را به یکی از شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک متصل کنیم.

خارج-شدن-از-بلاک-اینستاگرام

خارج-شدن-از-بلاک-اینستاگرام

7-حذف برنامه های افزایش فالوور و لایک 

اگر شما از برنامه های افزایش فالوور و لایک استفاده می کنید.باید دسترسی آنها را با اینستاگرام خود قطع کنید بهترین کار این هست که رمز خود را تغییر دهید با این کار دسترسی هر رباتی با پیج شما قطع می شود.

8-لغو مجوز api

ممکنه جدای از ربات از یک سری برنامه های واسط قبلا استفاده کرده باشید. که الان یادتون نیست که اون برنامه ها چی بودن که اتصالشون رو به اینستاگرام خودتون قطع کنید. پس برای قطع این برنامه ها از اینستاگرام خود مراحل زیر رو انجام بدهید.

9-حذف لینک از قسمت پروفایل 

بهتر هست اگر شما در قسمت وب سایت پروفایل آدرس کانال تلگرام یا گروهی را گذاشه اید آن را پاک کنید. کافی است آدرس کانال یا گروه تلگرامی را از قسمت بیو پاک کنید. 

10-خارج شدن از همه حساب های کاربری

منظور از این اقدام این هست که اگر شما در جای دیگری مانند مرورگز کامپیوتر وارد اکانت خود می شوید از آن خارج شوید و تنها با یک دستگاه وارد اینستاگرام خود شوید. این یکی دیگر از راه هایی هست که شما می توانید برای خروج از بلاک اینستاگرام انجام دهید

11-تغییر رمز عبور

یکی از بهترین کارهایی که شما می توانید انجام دهید این هست که رمز اینستاگرام خود را عوض کرده یک بار خارج شوید و دوباره وارد شوید با انجام این کار به هوض مصنوعی ثابت می شود که اگر هم رباتی روی اکانت شما فعال بوده هم اکنون دیگر ربات نمی تواند وارد اکانت شما شود چون رمز عوض شده است.

12-حذف پست های کپی رایت

یکی از اصلی ترین کارهایی که باید انجام دهید این هست که پست هایی که کپی رایت را نقض کرده اند را حذف کنید. حالا ممکن است که در آن پست از برند خاصی، عکس یا فیلمی برداشته شده باشد، یا ممکن است یک آهنگ باشد بهتر هست آن پست ها را پاک کنید و صبور باشید تا از بلاک اینستاگرام خارج شوید. به احتمال خیلی زیاد با انجام موارد فوق از بلاک اینستاگرام خارج می شوید، برای این که دوباره دچار این مشکل نشوید حتما قسمت زیر را بخوانید.

روش های جلوگیری از بلاک شدن در اینستاگرام

بهتر هست حتما این مواردی که در ادامه به آن اشازه می شود را رعایت کنید، که دیگر دچار این محدودیت در اینستاگرام نشوید.

پروفایل خود را تکمیل کنید

فرق یک فالوور فیک و یک اسپمر با یک اکانت شخص واقعی در همین قسمت هست. اگر به اکانت های فالوور های فیک توجه کرده باشید متوجه می شوید هیچ مشخصاتی را به درستی در پروفایلشان درج نکرده اند پس بهتر هست اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کنید.

تا از دید هوش مصنوعی یک اکانت فیک شناسایی نشوید. حتما اطلاعاتی که مربوط به بخش  بایوگرافی، شماره تماس و ایمیل هست را به صورت کامل پر کنید. حتما ایمیل خود را وارد کرده و آنرا تایید کنید.

چون ممکن است شما رمز عبور خود را از یاد برده باشید و ایمیل تایید شده تان می تواند در بازیابی رمز عبور به شما کمک کند.

چند پست بگذارید

ما باید از خود رفتار انسانی داشته باشیم نه رفتار ربات گونه و اکانت های فیک، باز اگر برگردیم به اکانت ها فیک خواهیم دید در پیج این نوع اکانت ها هیچ اثری از پست نیست، پس بهتر هست اگر شما در اینستاگرام فقط بیننده پست های دیگران هستید و قصد فعالیت ندارید، حداقل چند پست در پیج تان بگذارید.

به روز باشید

به شعار جدید اینستاگرام احترام بگذارید “دچار تغییر بشید، یکنواخت نباشید” اگر عکس پروفایل تان قدیمی هست، عکس را عوض کنید و عکس جدید بگذارید، بایوگرافی هایتان را تغییر دهید و به صورت کلی تغییرات بوجود بیارید تو پیجتون از کپشن نویسی گرفته تا بقیه چیز ها.

این نوع فعالیت ها از دید اینستاگرام ارزشمند هستند و در واقع شما این سیگنال را به اینستاگرام ارسال می کنید که پیج شما اکتیو هست. مطمئنا اگر پیج شما یک پیج فیک بود این همه فعالیت نمی کرد و این موضوع رو کاملا اینستاگرام تشخیص می دهد.

بلاک اینستاگرام (سوالات پرتکرار)

در این قسمت سوالات پرتکراری که دوستان در دایرکت اینستاگرام در خصوص بلاک اینستا گرام از بنده می پرسند، (یا سوالات احتمالی که ممکن است برای شما پیش بیاید) آورده شده است. تا دیگر هیچ سوال و ابهامی در خصوص بلاک اینستا گرام برای شما پیش نیاید. بلاک-اینستاگرام

کامنت برای بقیه نمایش داده نمی شود

من وقتی کامنت میزارم برای فردی فقط خودم میبینم، برای بقیه نمایش داده نمیشه! چیکار کنم؟

اکانت شما بلاک شده بهتر هست، چند روزی فعالیت نداشته باشید، تا از بلاک خارج شوید و دقت داشته باشید بعد از این که از بلاک خارج شدید، باید طبیعی در اینستاگرام رفتار کنید. ( یعنی در مدت زمان کمی لایک زیاد انجام ندهید، تعداد زیادی را فالو نکنید، تعداد زیادی را تگ نکنید و …) چون اگر این دفعه بلاک شوید، مدت بلاک شما افزایش پیدا می کند.

پیام signup blocked

من چند بار با یک شماره همراه اکانت اینستاگرام خودم رو ایجاد کردم و بعد از چند وقت پاکش کردم، الان دیگه نمیزاره اکانت جدید درست کنم، پیام میاد که signup blocked چه اقدامی رو باید انجام بدم تا درست بشه؟

بهترین راهکار این هست که از شماره همراه و اکانت ایمیل جدید استفاده کنید، تا با این ارور مواجه نشوید.

بلاک اینستا گرام بخاطر کامنت تکراری

من چند بار یک متن رو از گوگل کپی کردم و برای چند نفر کامنت کردم تو اینستا گرام!

پیام اکشن بلاک برام ظاهر میشه دیگه نمیتونم فعالیت کنم؟ باید چیکار کنم؟ 48 ساعت هیچ فعالیتی نداشته باشید تو اکانتتون، درست می شود.

از کار افتادن هشتگ ها

چند وقت هست که من هر چی هشتگ میذارم زیر پست هام این هشتگ ها هیچ بازدیدی نمیگیره و وقتی وارد قسمت تگ ها در اینستاگرام هم می شوم هیچ اثری از پست های من نیست اینستاگرام من رو بلاک کرده؟ نه دوست عزیز پیج شما شادوبن شده پیشنهاد می کنم.

مقاله ” شادوبن چیست و چگونه از آن خلاص شویم؟ ” را مطالعه کنید.

استفاده از 2 دیوایس برای یک اکانت

من چند وقت پیش با گوشی همکارم وارد پیج اینستاگرام خودم شدم و از اون گوشی log out نکردم، الان دارم با گوشی خودم وارد اکانت میشم احتمال داره از طرف اینستاگرام بلاک بشم؟ برای این که خیالتان راحت شود که چنین اتفاقی نمی افتد،

بهترین کار این هست که رمز اینستاگرام خود را از طریق نسخه وب تغییر دهید.

پست ها برای من نمایش داده نمی شوند

یک مشکلی برای من پیش اومده و اون این هست که وقتی کسی پستی رو میذاره برای من نمایش داده نمیشه، ولی وقتی میرم تو پیجشون میبینم که اون پست هست؟ آیا بلاک اینستا گرام شدم؟ نه دوست عزیز، کش اینستاگرام را به ترتببی که در ادامه گفته می شود پاک کنید، تا مشکلتان حل شود:

حالا می توانید وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید، و بدون مشکل از آن استفاده کنید. فقط دقت داشته باشید که قبل از اینکار رمز، نام کاربری، و ایمیل خود را یادداشت کرده باشید، که در صورت فراموشی مشکلی برای شما پیش نیاید، در ضمن حتما هم ایمیل خود را قبل از این کار تایید کنید.

نمی توانم لایک کنم

من نمیتونم هیچ پستی رو لایک کنم یا برای کسی کامنت بذارم چه اتفاقی برای اکانت من افتاده؟ شما بلاک شده اید، بهترین کار این هست که مواردی که در بالا گفته شده است را رعایت کنید و چند روزی فعالیت نداشته باشید تا از بلاک اینستاگرام خارج شوید.

بلاک بخاطر فالو بیش از حد

من جند باری بخاطر فالو بیش از حد بلاک شدم! الان به شدت ویوی پیجم اومده پایین چیکار کنم درست بشه؟ ببینید وقتی چندین بار مشکلاتی برای پیج شما پیش بیاد مثل شادوبن، اکشن بلاک، عدم رعایت قوانین کپی رایت اینستاگرام پیج شما رو جریمه می کنه، و تنها راهکاری که میشه از این جریمه خارج شد.

این هست که تولید محتوای عالی داشته باشید و محتوا رو روی الگوریتم اینستاگرام سوار کنید تا به هوش مصنوعی سیگنال بده که پیج داره درست فعالیت می کنه در نهایت کم کم امتیار نمایش شما افزایش پیدا می کنه و محتوای شما بیشتر دیده می شود در نتیجه ویو، لایک و بقیه موارد هم افزایش پیدا می کنند.

بلاک اینستا گرام بخاطر تگ / منشن

من افزادی زیادی رو تو چند مسابقه تگ کردم و اینستاگرام من رو بلاک کرده پند روز طول میکشه که از بلاک خارج بشم؟

معمولا بعد از 48 ساعت از بلاک اینستا گرام خارج می شوید، فقط دقت کنید که نباید دوباره با این اکانت این حجم از تگ را انجام دهید، چون دفعه بعدی جریمه سنگین تر هست.

محتوای کپی رایت (نقض قوانین اینستاگرام)

آیا میشه اینستاگرام یک پیج رو برای همیشه بلاک کنه؟ اگر محتوای غیر اخلاقی تولید کنید و یا محتواهایی که از دید اینستاگرام منفی هستند برای مثال محتوایی که توی اون حیوانات به فروش برسند یا امثال این ها پیج شما دیسیبل میشه.

کلام آخر

اینستاگرام در حال آپدیت کردن هوش مصنوعی خودش هست که باعث بروز مشکلات زیادی در چند ماه گدشته در این اپلیکیشن شده و این مشکلات یک مقدار اینستاگرام را خسته کننده کرده که در اینجا ما رو یاد مصاحبه آقای کوین سیستروم مدیر عامل قبلی اپلیکیشن می اندازه که گفت آقای زاکربرگ داره از عمد یک سری از کارها رو انجام میده تا اینستاگرام عقب بیافته از فیسبوک و نذاره اینستاگرام که گوی سبقت رو از فیسبوک بگیره و می خواد همیشه فیسبوک در صدر بمونه. در هر حال به نظر من فعالیت هاتون رو قطع نکنید، فقط توجه و دقتتون رو روی این اپلیکیشن بیشتر بکنید تا به همچین مشکلاتی بر نخورید.    امین قرائی نژاد

نویسنده
من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم. کسب و کار اینترنتی رویاهای من رو به واقعیت تبدیل کرد. دوست دارم هر چیزی که یاد گرفتم رو با شما تو "وب راه" به اشتراک بذارم.

دیدگاه‌ها

78 پاسخ به “چگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم؟ (به همراه ویدئوی آموزشی)”

 1. علی گفت:

  سلام انستا به من میگه نمیتوانیم درخواست تکمیل کنیم بعدن دوباره وارد شین

  • امین قرائی نژاد گفت:

   سلام وقتتون بخیر متن کامل پیام رو بفرمایید

  • رضا گفت:

   سلام. حدود یه ماه پیش پیجم دیسیبل شد و پیج جدید استفاده کردم که همون مشکل برای اونم پیش اومد یعنی هر پیج جدیدمم دیسیبل میشد البته اینستا بهم اجازه ی پیج زدن هم نمیداد در طی یک ما ۸ پیجم دیسیبل شد آخر سر گوشیمو عوض کردم و تونستم خودم پیج بزنم ولی الان وقتی که میرم بیو بنویسم اخطاری میده که بعلت محافظت از انجمنمان برخی فعالیت هارا محدود میکنیم چکار کنم از این عذاب خارج شم

 2. mohammad گفت:

  سلام خیلی خوشم اومد از سایتت کارت درسته
  فقط یه پیشنهاد دارم اگه میشه دوره ی اموزش ربات هم از خودت بذار
  خیلی خوب میشه
  مرسیی..

  • امین قرائی نژاد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   با آپدیت های هوش مصنوعی عملا هیچ رباتی دیگه نمیتونه فعالیت کنه، برای افزایش فالوور از روش های اصولی باید استفاده کرد. پیشنهاد می کنم که دوره رایگان کسب درآمد از اینستاگرام رو ببینید.
   لینک دوره رایگان کسب درآمد از اینستاگرام: https://webrah.com/instafree/

   • یاس گفت:

    سلام وقتتون بخیر بلاک شدم به خاطر استفاده از برنامه لایک گیر زده تا پنج ماه بلاکی چه کار کنم تا زودتر خارج شم از بلاکی؟

 3. Zinat گفت:

  سلام من پیج اینستاگرامم مشکل پیدا کرده بود ی مدت ن بیو و ن پروفایل و ن پسورد جدید رو قبول نمیکرد الان هم ب طور کلی پیجم پریده وقتی واردش میشم مینویسه coldn’t refresh feed کلا هیچ‌ کاری نمیکنه پسوردمم قبول نمیکنه دیگ با پسورد جدیدی ک برام اس میاد وارد میشم باز همونو میزنه کلا از کار افتاده میخوام اگ بشه یجوری واردش شم حد اقل پستام رو حذف کنم ممنون میشم راهنمایی کنید از این قضیه ی چند ماهی میگذره

 4. محمد گفت:

  سلام خسته نباشین
  میخام پروفایل یا آیدی یا بیو تغییر بدم ارور میده متافانه نتوانستیم عکس ننایه تان تغییر دهیم یا بیو یا ایدی…لطفا مطمئن شوید اینترنت وصل است و جند لحظه دیگر امتحان کنین
  نزدیک یک ماهه این ارور رو میده…

  لطفا راهنماییم کنین??

 5. بهزاد گفت:

  سلام روزتون بخیر
  من تعداد زیادی از پسورد ها رو برای ی پیج وارد کردم تا بهش دسترسی پیدا کنم،اما بعد یک روز با این که میتونم وارد پیچ بشم اما فالوور و فالوینگ و تعداد پست ها و محو شدن و حتی نمیتونم فالوش کنم
  چطور میتونم از این وضعیت خلاص شم؟
  سپاسگزارم

  • امین قرائی نژاد گفت:

   سلام وقتتون بخیر به اکانت زیر در اینستاگرام پیام بدید تا بهتر راهنماییتون کنم
   amingharaeinezhad

 6. محمد گفت:

  سلام وقت بخیر
  خیلی سایت خوبی دارین
  ببخشید من تو یه روز نزدیک به 1000 نفر رو انفالو کردم
  بعد اکشن بلاک شدم که طبیعیه
  ولی بعد جوری شد که دیگه نه میتونم کپشن بنویسم . نه میتونم فالو کنم . نه میتونم لایک کنم و نه میتونم کامنت بزارم
  پریروز تو پیام نوشته بود 26 march یعنی فردای اون روز درست میشه
  فرداش واسه جند دقیقه درست شد و بعد دوباره نوشت 27 march یعنی امروز درست میشه
  امروز هم واسه چند دقیقه درست شد و بعد دوباره نوشت 28 march یعنی فردا درست میشه
  الان هم به غیر از انفالو کردن هیچ کاری نمیتونم بکنم در حالی که من باید واسه انفالو اکشن بلاک میشدم
  دو بار هم به انگلیسی همه چیز رو براشون توضیح دادم و report problem کردم ولی هنوز جواب ندادن
  لطفا یه راهی بهم نشون بدین حتی نمیتونم کپشن بزارم و پست گذاشتن بدون کپشن هم به درد نمیخوره .

  • امین قرائی نژاد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   اکانت بلاک شده رو به آی دی زیر در اینستاگرام ارسال کنید، تا بهتر بتونم راهنماییتون کنم
   amingharaeinezhad

 7. انا گفت:

  سلام وقت‌‌بخیر من رمز دو مرحله ای‌دارم از اپ دو کد میگیرم میخوام لاگین شم ارور میده کدت اشتباه بعدا امتحان کن چیکار کنم؟

 8. مریم زمانی گفت:

  من کامنت تبلیغاتی گزاشتم بلاک شدم
  لطفا بگید چیکار کنم ک بتونم دوباره پست بزارمو از بلاک دربیام؟؟؟

  • امین قرائی نژاد گفت:

   سلام وقتتون بخیر مراحلی که در مقاله گفته شده رو انجام بدید از بلاکی اینستاگرام در میاید

 9. مصباح شهنوازی گفت:

  سلام پیج پن بلاک شده و من میخوام فالو کنم فالو نمیکنه؟ لایک و کامنت میزاره ولی فالو نمیکنه

 10. فاطمهـ گفت:

  سلام وقتتون بخير من يه پيج كاري دارم كه ميتونم لايك، كامنت و پست بذارم ولي حدود يه هفتست هيچ نوتيفيكشني برام نمياد، يعني تو صفحم لايك، كامنت و بالا رفتن فالوور رو ميبينم ولي تو اكتيويتيم هيچ گزارشي داده نميشه بهم. اين يه جور بلاكه؟ چطور ميتونم اين مشكل رو رفع كنم؟ تشكر

  • امین قرائی نژاد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   خیر این بلاک اینستا گرام نیست، شما می توانید وارد قسمت تنظیمات موبایل خود شوید، و بعد در قسمت برنامه ها نوتیفیکیشن اینستاگرام را روشن نمایید.

   • فاطمهـ گفت:

    سلام ممنون از پاسخگوييتون من با شريكم رو دو تا دستگاه پيجو داريم نوتيف داخل اينستا و تنظيمات گوشيمونم آنلاينه، از قسمت پروفايل زير public business information روبروي page كه اسم اكانت فيسبوك كاريمه كه باهاش لينكه ميزنم confirm كنم ارور ميده اينستاتون بلاكه و به اپ و سايت اينستا مراجعه كنيد حل كنين ولي تو سايتا هيچ اطلاعاتي ازين مدل بلاك نيست :/

 11. amir گفت:

  سلام خوبین شرمنده من بیست تا لایک که میزنم اکشن بلاک میشم میتونه از عوارض شدوبن باشه که محدودو شده باشم؟(بعد از یکساعت رفع بلاک میشم ولی دوباره چنتا لایک که میزنم اکشن بلاک میشم)

  • امین قرائی نژاد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای اینکه از بلاک اینستا گرام در بیاید، حتما نکات گفته شده در مقاله را رعایت کنید، و چند روزی فعالیت نداشته باشید

 12. مرضیه گفت:

  باسلام پیج من با مشکل روبرو شده لطفا راهنمایی کنید.من با گوشی خودم وارد اکانت دوستم شدم چن بار بعد یک مدت دیگه نمیتونم پست و استوری بگذارم توی پیج خودم و همچنین توی دایرکت افراد نمیتونم عکس ارسال کنم پروفایلمو هم نمیتونم عوض کنم میشه بفرمایید من بلاک شدم یا شادوبن؟راه حلم بدین لطفا

  • امین قرائی نژاد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   باید فقط با یک آی پی وارد اینستاگرام خود شوید، و ما بقی آی پی ها را حذف کنید، سپس مواردی که در مقاله رفع بلاک اینستا گرام گفته شده را انجام دهید.

 13. F.sada گفت:

  سلام من پیجم بلاک شده و این پیام اکشن بلاک برام اومده.
  من نه میتونم کامنت بزارم و نه پست؟!
  اگر ما بلاک بشیم از طرف اینستا پست هم نمیتونیم بزاریم؟؟؟

  • امین قرائی نژاد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   بسته به دفعات بلاک شدن پیج متفاوت هست مواردی که در مقاله رفع بلاک اینستاگرام آمده را انجام دهید، پیج از حالت بلاکی خارج می شود.

 14. F.s گفت:

  سلام
  من گزینه ی tell us زدم اما هیچ ایمیلی برام نیومد.
  و اینکه پیام اکشن بلاک اومده برام اما من نه پست میتونم بزارم نه کامنت اما لایک و فالو میتونم؟؟!!? چ جوریه الان؟؟؟!!

  • امین قرائی نژاد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   قرار نیست به شما ایمیلی بیاد، باید شما پیامی که در مقاله هست رو برای رفع بلاک اینستاگرام ارسال کنید.

   • پرهام گفت:

    سلام خسته نباشید من تو مسابقه اینستاگرامی شرکت کردم افراد زیادی رو تگ کردم مسدود شدم، اخه میبینم بقیه نزدیک800نفر تگ کردن مسدود نشدن چجوری تگ کنیم اخه ما؟؟؟؟

 15. شیرین گفت:

  سلام خسته نباشید من تو پیچ اینستا نمیتونم پست و استوری بزارم ولی از طریق گوگل و موبایل دیگران میتونم
  پست و استوری بزارم میتونید راهنمایی کنیم.

 16. farshid گفت:

  من میخوام روزانه 10 ها اکانت ایستاگرام بسازم…
  اما با 2 مشگل مواجه میشم
  1 – عدم ساخت پیج و محدود شدن از طرف ایستاگرام
  2 – پیج های ساخته شده بعد چند روز از کار میوفتن و دیگه وارد نمیشن در صورتی که توسط ایمیل و شماره تلفن وریفای شده است
  نکته:پیج ها با ایمیل و شماره تلفن وریفای می شوند
  لطفا به هر2 سوال کامل جواب بدید و دقیق راهنمایی کنید برای این کار باید از چه ترفندهای استفاده کنم

  • امین قرائی نژاد گفت:

   سلام وقتتون بخیر هر پیج باید با شماره تلفن و ایمیل منحصر به فرد ایجاد شود

 17. سارا گفت:

  سلام
  اینستااگرام بهم میگه اگه روبات نیستی باید یه تستی رو جواب بدی ولی اون تست کامل برام باز نمیشه تصویرش!همون که مثلا باید چراغ راهنما رو مشخص کنی!چیکار کنم الان؟

 18. فروزان گفت:

  سلام پیج من بلک شده تاریخشم تا ۱/۷/۲۰۲۰امروز دومه اما هنوز بلاکه میشه راهنمایی کنید???

 19. Yas گفت:

  سلام من وقتي براي يه پيج خاص كامنت ميزارم فقط خودم ميبينم ولي تو پيج هاي ديگه اين طور نيست از ادمين پيج هم پرسيدم كه منو بلاك كامنت كرده گفت نه پس مشكل چيه ؟؟!!

 20. اوا گفت:

  سلام من بعداز مدتی کسی را در اینستگرام از بلاک خارج کردم وابتدا پیام های دایرکت امد بعد که دوباره وارد اینستگرام شدم پاک شد میخواستم ببینم پیام ها را طرف مقابل میتونه ببینه و سریع متوجه میشه که من انبلاکش کردم ؟
  باتشکر

  • امین قرائی نژاد گفت:

   سلام وقتتون بخیر به شماره زیر در واتساپ پیام بدهید در آنجا بهتر می توانیم راهنماییتان کنیم.
   09391418067

 21. سلام من یه پیج کاری دارم که برای افزایش فالوورام شروع کردم فالو بک کردن و پیجم اکشن بلاک شد و هر بار که فالو بک میکردم بهم هشدار میداد و بعد یهو کل پیجم پرید که با کمک یک نفر پسورد جدیدم رو وارد کردم ولی اون بلاکی از بین نرفت ۶ روز توی استوری محصولاتم رو میزاشتم تا اینکه از بلاکی دراومدم و بعد دو روز دوباره بلاکم کرد چون یه چند نفر رو فالو بک کردم چون من میخوام فالوورهام به هزارتا برسه و تازه یک ماه هست شروع به کار کردم و الان دوباره اکشن بلاکم میترسم گزینه tell us رو بزنم یهو دوباره پیجم بپره میشه راهنمایی کنید لطفا??

  • امین قرائی نژاد گفت:

   سلام وقت بخیر به شماره زیر در واتساپ پیام دهید، تا بهتر بتوانیم راهنماییتان کنیم.
   09391418067

 22. مهدي گفت:

  سلام من ن ميتونم فالو كنم ن انفالو و تعداد لايك هاي پستام نصبت به فالورام هام خيلي كمه داخل اكسپلورم نميره پستام بايد چيكار ممنون

  • امین قرائی نژاد گفت:

   سلام وقت بخیر
   مراحلی که در این مقاله گفته شده رو انجام بدید و علاوه بر این مقاله، مقاله مربوط به اکسپلور اینستاگرام را نیز مشاهده بفرمایید.

 23. sheyda گفت:

  سلام من تو اینستا بلاک شدم ولی میتونم کامنت بزارم و لایک کنم اما نمیتونم کسی رو فالو کنم به خاطر این اینجوری شدم که خیلیا رو فالو کردم بعدش آنفالو کردم و یه سری پستارو پشت سر هم لایک کردم الان باید چیکار کنم یکی میگه دوروز دیگه خوب میشی یکی میگه چن هفته طول میکشه گزارشم کردم اما میگفت نمیره و نمیتونم به گزارشای همگی رسیدگی کنیم حالا چیکار باید بکنم؟ به نظرتون کی درست میشه؟

  • امین قرائی نژاد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   پیامی که در این مقاله گذاشته شده رو باید با برنامه تغییر دهنده آی پی ارسال کنید تا ارسال شما با موفقیت انجام شود، مدت زمان بلاک از 48 ساعت تا 14 روز بسته به نوع بلاک شما متغیر هست.

 24. محمدرضا گفت:

  سلام من یه پیج کاری دارم و هیچگونه کار خطایی نکردم به صورت یکنواخت پست میزاشتم
  .
  الان سه هفتس بلاک شده کامنت نمیتونم بزارم لایک نمیتونم بکنم زیر پست نمیتونم کپشن بزنم.
  الان سه هفتس اینطوری.احتمال داره کلا درست نشه

 25. طلا گفت:

  سلام برای من این پیغام میاید اصلا نمیتونم وارد پیج بشم و تو پیجم همه پستهام رفته البته دوستان شات گرفتن تو واتس آپ فرستادن از پیجم خودم نمیتونم وارد بشم میگه که راستی آزمایی و رو انجام بده اینکار رو هم انجام دادم اما گزینه next فعال نشد معنی متن انگلیسی رو که درست خوندم انگاری گفته تا 30 روز باید راستی آزمایی و رو بزنم تا بشه حالا نمیدونم چکار باید کنم آیا پیجم برای هنیشه بسته شد آیا پستهام بعد از باز شدن پیج هستن اگر میشه لطف کنید راهنمایی کنید سپاس

  Confirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.

  • امین قرائی نژاد گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   در صورتی که پیج فروشگاهی هست به شماره زیر در واتساپ پیام دهید
   09391418067

 26. پریسا گفت:

  سلام اگر کسی مارو بلاک کرده باشه میتونیم لایک و کامنتش رو تو پیج دیگه ببینیم؟

 27. fatemeh گفت:

  درود! اگه زیر پست یک نفر نظر بذاریم بعد یکی دیگه بیاد جواب بده به ما، بعد ما جواب اون فرد رو بدیم و بعد هم بلاکش کنیم، آیا جوابی که بهش دادیم براش میره و میتونه ببینه جوابو یا نه؟ با توجه به اینکه بعد اینکه جوابشو دادیم بلاکش کردیم. سپاسگزارم اگر در اسرع وقت پاسخ بفرمایید.

 28. الهام گفت:

  سلام من از بلاک خارج شدم ولی همچنان موقع فالو کردن بهم اخطار میده.

  • امین قرائی نژاد گفت:

   سلام وقتتون بخیر این محدودیت چند روز بعد از رفع بلاک ادامه دارد، بهتر است از فالو و لایک کردن پرهیز کنید

 29. محمد گفت:

  سلام ببخشید چرا نمیتوانم اون هایی که دنبال میکنم یعنی دنبال شوندگان رو حذف کنم حذف که میکنم دوباره بر میگردد چرا

 30. رضا گفت:

  سلام، آیپی من از طرف اینستاگرام بلاک شده، مثلاً با گوشی خودم نمیتونم لایک کنم و اخطار اینکه بلاک خواهید شد میده، ولی با یه گوشی دگ وارد میشم هزارتا لایک میکنم و اصن مشکلی پیش نمیاد!
  مطمعنا آیپی من بلاک شده، چند روز طول می‌کشه که آی‌پی من از بلاکی دربیاد؟
  خواهش میکنم زود جواب بدین

 31. مهلا گفت:

  سلام اینستاگرام تازگیا مدام منو بلاک میکنه با اینکه کار خاصی انجام ندادم اون بلاکی که شما نوشتین نه مینویسه بخاطر فعالیت های مشکوک اکانت شما بطور موقت بسته میشود و اگه بخوایم برگرده باید رمزو عوض کنیم و یه کدی رو وارد کنیم. چیکار کنم؟

 32. hamid گفت:

  سلام
  آقا من تا اكانت را ساختم و تاريخ تولد را وارد كردم بلاكم كرد
  اصلا به پست گذاشتن و اينجور حرفها نرسيد
  يك بار ديگه هم اين بلا سرم امده. اول به طور موقت بعد كلا Disable مي كنه.
  نمي دونم چرا ؟؟!!
  جهت اطلاع ايميل هم جديد بود. ايميل قبلي نبود.
  كلي دنبال اسم مي گردم يهو مياد بلاكش مي كنه
  نمي دونم چيكار كنم؟؟!!!

 33. زهرا گفت:

  سلام وقتی استوریو مشاهده کنیم بلافاصله بعدش بلاک کنیم سینش برا طرف میره؟؟؟

 34. امید گفت:

  سلام ببخشبدمن یکدفه اینستام پرید و میگه dissabledتا سی روز دیگه دلیلشو نمیدونم بلاک نشدم فققط نمیتونم وارد پیج بشم و کلا بالا نمیاد اینستا دقیقا چیکار باید کرد ممنون

 35. سارا گفت:

  سلام من چند وقته که نمیتونم لایک کنم اما وقتی باکامپیوترم وارد صفحه شدم ولاک کردم توننستم لایک کنم به نظر شما مشکل چیه ؟واینکه قبلا هفت هشتا پیج داشتم که رمز ونام کاربری شون رو نمیدونم ممکنه به این خاطر باشه؟
  در ضمن اگه قرار باشه مدتژ فعالیت نکنم پستا رو میتونم ذخیره کنم؟

 36. iman گفت:

  با سلام اکانت من به مدت ۳۰روز از طرف اینستا بلاک شده طوری که پیجم نمایش داده نمیشه و گفته باید هر روز loginبشی بعد از گذشت چند روز وقتی که رمزو پسووردو میزنم میگه شماره موبایلت رو وارد کن تا کد بفرستیم ولی من رو اکانتم شماره نداشتم حالا باید چیکار کنم!؟!؟

 37. محمدی گفت:

  سلام.نمیتونستم تو اینستا لایک کنم.برام پیغام میومد.حدودا تا 1ماه.خود به خود از اینستا خارج شدم.هرچی ایمل .رمز یوزرنیم میزنم میگه نامعتبر.یا پیدا نشد.من چیکار کنم پیچم برگرده

 38. Ata tehrani گفت:

  سلام دسترسي به پيجم غير ممكن شده يه پيغامي امد كه تا ٣٠ روز راستي ازمايي كنيد و من نميدونم چيكار بايد بكنم

 39. A گفت:

  سلام پیج من بلاک شده نوشته بود به مدت 30 روز بعد راستی آزمایی هم که زدم next نیومد بعد اون اینستا رو حذف کردم یکی دیگه نصب کردم یکی از رفقا یه شات از صفحم داد که 500 تا فالور هام کم شدن و نام کاربری هم دیگه بالا نمیاره و مینویسه کاربر اینستاگرام الانم نام کابری میزنم میگه چنین نام کابری وجود ندارد. یعنی دیگه برای همبشه حسابم بلاک شده؟

 40. امیر محمد خلیلی گفت:

  سلام به ریس سایت واقعا دمت گرم اینستا به فیس بوک وصل ‌‌کردم از بلاک خارج شدم
  ممنون

 41. پگاه گفت:

  سلام میخواستم بدونم بلاک لیست اینستاگرام به ترتیب تاریخ بلاک کردن هست؟

  • aminamin گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله در بخش اطلاعات حساب میتونید لیست افرادی که بلاک شده اند رو مشاهده کنید.

 42. بخشی گفت:

  سلام خسته نباشید
  اینستاگرام پیام میده که سی روز بلاک شدم … چیکار باید بکنم تا از بلاکی دربیام؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی
کپی رایت ۲۰۱۸ © وب راه